بهترین نرم افزار رایگان حسابداری اندروید

بهترین نرم افزار رایگان حسابداری اندروید

بهترین نرم افزار رایگان حسابداری اندروید

مدیریت سایت مطالب کمیاب در حسابداری پس از تست چندین نرم افزار حسابداری نسخه موبایل از قبیل نرم افزار پارمیس،  هلو ، حسابدار و …  و سنجش امکانات هر کدام تصمیم گرفت جهت جلوگیری از اتلاف وقت علاقه مندان به استفاده از اینگونه نرم افزارها جهت تست هر کدام از این نرم افزار ها اقدام به معرفی بهترین و با امکانات ترین نرم افزار از بین این نرم افزارها نماید امید است تجربه ما باعث جلوگیری از اتلاف وقت شما شود.

“حسابداری پارمیس همراه”

نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت مالی شخصی و خانوادگی بر روی تلفن همراه شما
۱-امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و همچنین توسعه فرهنگ مالی افراد و خانواده ها، استفاده از نرم افزاری متناسب برروی دستگاهی مناسب بیش از پیش نمود دارد.
۲-اگر اهل حساب و کتاب هستید و یا می خواهید از این پس مدیریت حساب و کتاب خود و یا خانواده خود را شروع کنید، اگر مدیریت حساب و کتاب برای شما به یک دغدغه تبدیل شده است و به دنبال نرم افزاری قوی بر روی دستگاه اندرویدی خود می گردید، پارمیس همراه، با در اختیار قرار دادن امکانات متنوع و منحصر بفرد بهترین انتخاب شما خواهد بود.

۳-این محصول امکان کنترل تمامی هزینه ها، درآمد ها و مشاهده گزارشات متنوع را برای کاربران آن فراهم می آورد.

۴-حسابداری پارمیس همراه از سری محصولات موبایل پارمیس می باشد که به همت متخصصان شرکت فناوری اطلاعات پارمیس تولید کننده نرم افزارهای مالی و اداری، و با کوله باری از دانش مالی و دانش نرم افزاری بگونه ای طراحی شده است که علاوه بر سادگی آن، استانداردهای حسابداری نیز در آن لحاظ شده است.
۵- مدیریت حسابهای بانکی،صندوقها،هزینه ها، در آمدها ،بدهی ها و طلب ها و ارائه گزارشات متنوع،تنها قسمتی از امکانات حسابداری پارمیس همراه است.

برخی از امکانات حسابداری پارمیس همراه:

تعریف انواع حسابهاعملیات
هزینه ها
درآمدها
بدهکاران و بستانکاران
بانک ها و حسابهای بانکی
صندوق ها و کیف پول ها
دارایی ها و بدهی ها
اعضای خانواده
نگهداری و مدیریت موجودی بانک ها
نگهداری و مدیریت موجودی صندوق ها
ثبت هزینه ها و درآمدها
ثبت کلیه دریافت ها (نقد و بانک، بدهی و تسویه و …)
ثبت کلیه پرداخت ها بصورت نقد و چک (هزینه ها، بدهی ها و …)
نسبت دادن هر یک از دریافت ها و پرداخت ها به بکی از اعضای خانواده
مدیریت چک ها (اسناد پرداختنی) با قابلیت سررسید
پاس و یا عدم پاس نمودن چک ها با قابلیت بروزرسانی موجودی حساب بانک
گزارشاتپشتیبانی
گزارش صورت حساب و نمایش ریز گردش هر یک از حسابها
گزارش جمع هزینه ها تا ریز هر یک از هزینه ها
گزارش جمع درآمدها تا ریز هر یک از درآمدها
گزارش مانده حسابها با قابلیت نمایش و مرور مانده هر سرفصل حساب تا سرفصل انتهایی
گزارش از عملکرد و مانده های مرتبط با هر یک از اعضای خانواده ، مانند هزینه های انجام شده برای هر یک از اعضا، درآمد های کسب شده هر یک از اعضای خانواده و …
پشتیبانی از طریق تیکت و برای اولین بار در ایران
پشتیبان گیری خودکار در هنگام خروج از نرم افزار
بازیابی بانک های اطلاعاتی پشتیبان گیری شده
امکانات
امکان ارسال نرم افزار برای دوستان
امکان تنظیم رمز برای ورود به نرم افزار
و دهها امکان دیگر…

۶-حسابداری پارمیس همراه رایگان می باشد.
۷-قطعا استفاده از نرم افزار پارمیس همراه، تحولی بزرگ در مدیریت مالی و اقتصادی شما و خانواده شما ایجاد خواهد نمود.

۸-این محصول با حجم کم خود به راحتی بر روی موبایل شما که دارای سیستم عامل اندروید باشد نصب میگردد و میتوانید با کاربری راحتی که نرم افزار حسابداری موبایل پارمیس دارد از آن استفاده کنید…..

تصاویری از محیط نرم افزار

نرم افزار حسابداری همراه پارمیسنرم افزار حسابداری همراه پارمیسنرم افزار حسابداری همراه پارمیسنرم افزار حسابداری همراه پارمیس
[button color=”blue” size=”medium” link=”https://arshad-hesabdar.ir/wp-content/uploads/2014/05/Parmis-Mobile-Accounting.zip” ]دانلود رایگان نرم افزار پارمیس همراه[/button]
ضمن اینکه هرگونه سوال را میتوانید با پشتیبانی این نرم افزار مطرح نمایید. ما نیز در پاسخگویی جهت برطرف کردن سوالات شما تا حد امکان آماده میباشیم.
محمود بنی اسدی (مدیر سایت)

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حسابداری، ده سال سابقه تدریس اکسل در سطوح مختلف از قبیل فرمول نویسی، ابزارهای هوش تجاری، ترفندها و ... ، نویسنده شش مقاله در سطح ملی و ISI

1 دیدگاه برای بهترین نرم افزار رایگان حسابداری اندروید

  سلام هرفایل حسابداری که دارید برام ایمیل کنید باتشکر

  سلام.منم با پارمیس کار میکردم تا اینکه با نیوو آشنا شدم. بهترین امکانی که نیوو به من میده استفاده از اون روی همه گوشی ها و تبلت هامه. وقتی هم که پای سیستم باشم با ورژن تحت وب اش کار میکنم. کاملا هم رایگان هست که البته یه تبلیغ کوچولو داره اون پایینش که با یه هزینه به دلخواه رفع میشه. پیامک های بانکی رو هم خودش به عنوان تراکنش اضافه میکنه!
  لطفا اون رو هم تست کنید و من رو از نتیجه تحقیقاتتون بی نصیب نگذارید.
  تشکر
  محمد

   این نرم افزار رو به پیشنهاد شما تست کردم. قابلیت هایی از قبیل ورژن تحت وب و دریافت اطلاعات از روی پیامک بانکی جالبه اما همچنان معتقدم نرم افزار پارمیس شباهت بیشتری به نرم افزار های حسابداری داره مثلا تعریف حسابهای مختلف بدهی، دارایی و سرمایه رو داره.

نظر: