درباره ما

سایت مطالب کمیاب در حسابداری از آذرماه سال ۱۳۹۰ کار خود را در قالب یک وبلاگ تحت بلاگفا آغاز کرد. پس از آن با توجه به این که از هیچگونه پشتوانه مالی برخوردار نبود در همین قالب به مدت دو سال کار خود را ادامه داد و در این مدت مطالب بسیار مفیدی از قبیل مباحث مطروحه در محضر اساتید ارجمندی همچون پروفسور دستگیر ، دکتر ایزدی نیا و دکتر علامه حائری و سایر اساتید، جمع آوری و به بازدید کنندگان ارائه گردید.

وبلاگ مطالب کمیاب در حسابداری

در ادامه با تلاش شبانه روزی مدیریت، مطالب مفید کاربردی دیگری از قبیل نرم افزارهای مرتبط با شاخه حسابداری برای موبایل ، اطلاعات بورسی ، اخبار همایش های مربوط به مباحث مالی ، کتب الکترونیکی ، سایت های مفید کاربردی ، بخشنامه های جدید حقوق و دستمزد و آموزش های مرتبط با حقوق و دستمزد ، اکسل و … در سایت قرار داده شد.

مدیریت سایت با وجود صرف وقت زیاد برای نوشتن و جمع آوری این مطالب، تاکنون هیچ درآمدی از هیچ یک از راههای کسب درآمد سایتها کسب نکرده است و مفتخر است که کلیه اطلاعات ارائه شده را تاکنون به صورت کاملا رایگان در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده و در موارد متعدد پاسخگوی دانشجویان و شاغلین در رشته حسابداری و حسابرسی بوده است و حتی در برخی موارد افراد را به متخصصین اهل فن معرفی کرده تا راهنماییهای بیشتری بگیرند.

از همان ابتدا بر آن بودیم تا قالب سایت را زیباتر و کاربری آن را آسان تر و مطالب را در دسترس تر به کاربران ارائه دهیم. اما هزینه های راه اندازی یک سایت با فضای اینترنتی (هاست) مستلزم صرف هزینه بود که برای ما امکان پذیر نبود. تا این که با آغاز سال ۱۳۹۳ مدیریت با امید به همراهی و همکاری بازدیدکنندگان ثابت این سایت اقدام به خرید فضای اینترنتی و ایجاد سایت با قالبی که در نظر داشت گردید.اما محتوای قبل کماکان از طریق لینک وبلاگ در بالای سایت در دسترس می باشد.

پس از آن با انتقال آدرس قبلی (www.arshad-hesabdar.ir) روی این سایت متأسفانه بازدید کنندگانی که از طریق گوگل وارد سایت میشدند را از دست دادیم اما همچنان مشترکانی که با ایمیل در سایت عضو شده بودند و سایر دوستانی که بازدیدکننده ثابت ما بودند ما را تنها نگذاشته و همراهی خود را با ما قطع نکردند و در ادامه با صرف زمان تعطیلات نوروز در پیشبرد اهداف سایت موفق شدیم که بینندگان سایت را تا حدودی راضی کنیم. اما همچنان این راه را به امید رسیدن به زمانی که هرآنچه یک حسابدار و دانشجوی حسابداری لازم است بداند را به آنان عرضه کنیم ، ادامه خواهیم داد و برای رسیدن به این هدف به همراهی و همکاری شما بینندگان عزیز نیازمندیم.

مدیریت سایت آماده هرگونه همکاری با اساتید اهل فن و متخصصین حسابداری و مدیریت و دانشجویان و محققین این رشته می باشد. در صورتی که میخواهید هرگونه مطلب کاربردی و یا تحقیق علمی خود را در معرض دید سایرین قرار دهید میتوانید از طریق آدرس ایمیل Baniasadi67@gmail.com با ما در ارتباط باشید.