معرفی سایت

معرفی سایت

اکسل

ضمن تشکر و قدردانی از همراهان همیشگی سایت ما به اطلاع می رساند مدیریت سایت اقدام به همکاری با سایت تازه تأسیس کامپیوتری دنیای آموزش نموده است و در نظر دارد در کنار مطالب ارائه شده توسط این سایت که شامل آموزش اکثر نرم افزارهای مفید می باشد، بخشی از آموزش های خود را در آنجا ارائه دهد.

با توجه به جامعیت این سایت در خصوص آموزش های کامپیوتری پیشنهاد میکنیم در صورتی که از علاقه مندان به کامپیوتر در جهت ارتقاء سطح کیفی کارهای خود می باشید این سایت را نیز دنبال کنید… امید است با حمایت شما سایتهای آموزشی از این دست، فعالیت چشمگیری داشته و در جهت آموزش ایرانیان قدم بزرگی برداشته شود.

[button color=”pink” size=”big” link=”http://software-train.com” icon=”” target=”true”]دنیای آموزش[/button]

سایت دنیای آموزش
www.software-train.com

محمود بنی اسدی (مدیر سایت)

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حسابداری، ده سال سابقه تدریس اکسل در سطوح مختلف از قبیل فرمول نویسی، ابزارهای هوش تجاری، ترفندها و ... ، نویسنده شش مقاله در سطح ملی و ISI

مطالب مرتبط

1 دیدگاه برای معرفی سایت

  رییسی :

  سلام فایل را براتون پیوست کردم

   سلام.
   پاسخ برایتان ایمیل میشود…
   اما اگر مراحل کار را میخواهید بدانید به این صورت است که برای راحتی کار ابتدا ستون مربوط به تاریخ را با استفاده از ابزار Text to column و جداکننده / به سه ستون تقسیم کردم که یک ستون همان ستون ماه می باشد. در نتیجه وقتی ستون ماه و ستون کد را داریم به راحتی با استفاده از جدول محوری یا پایوت تیبل میتونیم این گزارش رو تهیه کنیم.
   موفق باشید.

  محمد :

  سلام جناب بنی اسدی عزیز
  سایتی که معرفی فرمودید هنوز راه اندازی نشده.

نظر: