سبد خرید 0

فرمول ها و توابع اکسلی

“فرمول وتوابع اکسلی” کلمه‌ای که به تنهایی می‌تواند به جان همه لرزه بیندازد!
آیا برای شما هم یادگیری توابع اکسل دشوار است ؟ آیا شما هم نمی دانید کی و کجا و چگونه باید از توابع اکسل استفاده کنید ؟
نگران نباشید، نوشتن فرمول در اکسل ممکن است که به نظرتان ترسناک باشد؛ اما درواقع اینطور نیست. اگر اصول و روش‌های آن را بدانید، فرمول‌نویسی هم مانند هر کار دیگری ساده است. فقط کافی است اجزای هر فرمول را درک کنید و بدانید منظوراز آن چیست وهرچه بیشتر با هر فرمول تمرین کنید، نحوه عملکرد آن را نیز بیشتر متوجه خواهید شد. درک نحوه کارکرد هر فرمول می تواند به شما کمک کند خود فرمول را نیز به خاطر بسپارید.
نرم افزار اکسل به عنوان یک ابزار قوی محاسباتی، قادر است به کمک توابعی که در آن قرار دارد، کار نوشتن پیچیده ترین فرمول ها را ساده کند. به این فرمول های اکسل به چشم ریاضیات نگاه نکنید. آگاهی از این قدرت مخفی اکسل، در وقت و هزینه شما دوست داران اکسل بسیار صرفه جویی خواهد کرد.
در این صفحه تمام تلاش خود را کرده ایم تا توابع کاربردی اکسل را بصورت جامع همراه با مثال های کاربردی و نکات طلایی به شما عزیزان آموزش دهیم فقط کافی است در قسمت باکس جستجو، تابع مورد نظر خود را سرچ کرده و از صفرتا صد آن تابع را آموزش ببینید و اگر علاقمند به یادگیری اکسل هستید به شما پیشنهاد میکنم صفحه آموزش اکسل را که بصورت رایگان از صفر تا صد در اختیار شما دوست داران قرار داده ایم مطالعه فرمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://arshad-hesabdar.ir/?p=7994

سوالی دارید؟ از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

Logo

مطالب کمیاب در اکسل و حسابداری