سوالی که در تمامی این سال ها  به وفور ازدانشجوهایم شنیده ام این بود که اکسل چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟ وچرا باید آن را بصورت حرفه ایی یاد گرفت؟ شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد ؟!

در پاسخ به سوالات شما دوستان عزیزم باید گفت  که  اکسل یکی از عمومی ترین و در عین حال تخصصی ترین نرم افزارها به شمار می رود. این بدین معناست  که اکسل توانایی ساده ترین کارها تا تخصصی ترین ها را دارد که با تسلط به اکسل میشود ساده ترین تا پیچیده ترین مسائل را با سرعت و دقت عالی انجام داد.  تمامی افراد از جمله  مهندسین صنایع، دانشجویان (رشته های مختلف)، مدیران اجرایی مالی، مهندسین عمران، برق، مکانیک و…. دانش آموزان، و حسابدارن، دفترداران، انبارداران، فروشنده ها، مشاغل خدماتی و صدها عنوان مختلف، چه اکسل را برای محیط کار خود بخواهند چه برای تکالیف درسی و کارهای شخصی، در هر صورت نیاز به اکسل  خواهند داشت .

این صفحه راهنمایی جامع و مقدماتی برای تمامی افرادی است که تا به حال با اکسل کار نکرده‌اند و به عنوان یک تازه‌ کار میخواهند  فعالیت خود را در این نرم‌افزار آغاز ‌کنند. با فرا گرفتن آموزش مقدماتی اکسل دانشی نسبی به اکسل و محیط آن کسب خواهید کرد سپس با آموزش اکسل پیشرفته ، تکنیک ها و ترفند های اکسلی سطح اکسلی و شغلی خود را ارتقا خواهید داد . همینطور تمام تلاش خود را بر این گذاشتیم تا فرمول و توابع اکسل  را به زبانی ساده و گویا از سطح مقدماتی تا پیشرفته بصورت رایگان در اختیارتان بگذاریم تا دیگر به راحتی آن هارا فراموش نکنید .

پیشنهاد ما به شما دوستان که میخواهید اکسل را  در مدت کوتاه تری از صفر تا صد یاد بگیرید آن است که دوره بینظیر اکسل را فراهم کنید ما در طی ۱0 سال گذشته هزاران ترفند اکسل را یافته‌ایم و بسیار مراقب هستیم که فقط «آنچه را که باید بدانید» را به شما آموزش دهیم.

 هدف اصلی ما این است که به شما آموزش دهیم تا مانند یک «حـــرفه‌ای» در اکسل سریع و دقیق باشید. در صورت هرگونه سوال یا مشاوره کافی است سوالات خودر را در صفحه سوالات اکسلی ما بپرسید تا مشاوران ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهند و با عضو شدن در پیج اینستاگرام و یوتیوب  ما همیشه اطلاعات اکسلی خود را بروز نگه دارید.